آتلیه کودک

آتلیه کودک تیناز

عکاسی کودک با تم های مناسبتی

عکاسی فضای باز

عکاسی فضای باز کودک و خانوادگی

آتلیه کودک تیناز

آتلیه کودک

آتلیه عکاسی کودک تیناز

عکس کودک

عکس نوزاد

عکس بارداری

با مدیریت مهدیه ریاحی

عکس نوزاد آتلیه عکاسی تیناز

آتلیه عکاسی کودک تیناز

آتلیه کودک

نوزاد
بارداری

آتلیه کودک

آتلیه کودک امروزه یکی از نیازهای خدماتی والدین و خانواده دارای کودک است .

دکور عکاسی کودک

آتلیه کودک تیناز دارای دکورهای بسیار متنوع در زمینه عکاسی کودک است که این دکورها مرتبا در حال به روزرسانی و اضافه شدن هستد .

مسلما انتخاب دکور عکاسی کودک مقوله ای کاملا سلیقه ای است و ریشه در بسیاری مسائل از جمله زیبایی شناسی افراد دارد ، کما اینکه دکوری که در نگاه فردی بسیار زیبا جلوه میکند در نگاه دیگری چشمگیر نباشد .

سعی ما در آتلیه کودک تینار بر آن بوده است که با استفاده از تنوع دکورهای کودک و دیزاین های متنوع ، طیف وسیعی از سلایق را پوشش دهیم .

مراجعین محترم آتلیه تیناز می توانند بر حسب سلیقه ، تم های مورد علاقه ی خود را از میان تصاویر موجود در سایت یا صفحه اینستاگرام آتلیه تیناز انتخاب نموده و در هنگام عکاسی تقاضای همان تم ها را برا عکاسی کودک داشته باشند .

البته ما با توجه به سن کودک و لباسهایی که برای عکاسی همراه می آورید به شما پیشنهاداتی برای عکاسی کودک می دهیم و در صورت تایید آن تم ها را  ار کودک دلبندتان عکاسی می کنیم .

بهترین زمان عکاسی

برای رزرو وقت آتلیه کودک حتما به این نکته توجه داشته باشید که فرزندتان در چه زمان هایی در روز سر حال تر است و سعی کنید تایم را در همان زمان ها فیکس نمایید .

هر چه حال کودک بهتر باشد طبعا همکاری بهتری در عکاسی خواهد داشت و هرچه همکاری بهتری داشته باشد نتیجه بهتری از جلسه عکاسی کودک حاصل خواهد شد.

البته شایان ذکر است که عکاس کودک روزانه با کودکان زیادی در ارتباط است ، کودکانی که ممکن است خوش اخلاق یا بد اخلاق باشند . در نتیجه لزومی بر نگرانی والدین برای اذیت شدن تیم عکاسی نیست .

عکاس کودک به خوبی به این مسئله واقف است که رفتار کودک قابل پیش بینی نیست و حتی امکان دارد در یک جلسه اصلا همکاری نداشته باشد .

البته روشهایی داریم که در این مواقع به کار گرفته می شود و حتی الامکان سعی ما برگزاری جلسه عکاسی به پربارترین شکل ممکن است .

آتلیه کودک
4.4 (88.89%) 18 votes