رزرو وقت عکاسی

رزرو وقت عکاسی

مراحل رزرو وقت در آتلیه عکاسی تیناز

جهت رزرو وقت عکاسی ابتدا با آتلیه تیناز  تماس گرفته و از وقت های خالی اطلاع پیدا کنید تا بتوانید بهترین و مناسبترین زمان را برای عکاسی رزرو فرمایید. پس از تماس و تصمیم شما وقت مورد نظر به نام شما ثبت می گردد .

پس از آن قبول زحمت فرموده مبلغ ۵۰/۰۰۰ تومان به شماره کارت   ۵۸۹۲۱۰۱۰۴۸۴۱۶۱۵۶   بانک سپه  به نام مهدیه ریاحی واریز فرمایید و شماره پیگیری را بلافاصله به استدیو تیناز اطلاع دهید.

مبلغ دریافت شده به عنوان بیعانه قطعی کردن وقت نزد آتلیه تیناز به امانت می ماند و جزء خرید شما محسوب خواهد شد. چنانچه خرید شما کمتر از مبلغ فوق گردد مابقی مبلغ به شما بازگردانده خواهد شد.

قطعی شدن وقت عکاسی

پس از آنکه به صورت تلفنی یا حضوری وقت عکاسی را رزور فرمودید حذاکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت شماره پیگیری مبلغ پیش پرداخت ۵۰۰۰۰ تومانی را اعلام فرمایید تا وقت عکاسی برای شما قطعی گردد .

در غیر اینصورت رزرو وقت عکاسی منتفی تلقی خواهد شد.

کنسلی یا جا به جایی وقت

برای کنسل یا جا به جا کردن وقتی که رزرو فرمودید می بایست ۴۸ ساعت مانده  به زمان عکاسی موضوع را به آتلیه اعلام بفرمایید تا وجه پرداختی به شما بازگردانده شود.

چنانچه کمتر از ۴۸ ساعت به تایم عکاسی شما مانده باشد تنها در صورتی وجه بیعانه به شما بازگردانده خواهد شد که آتلیه تیناز بتواند وقت رزرو شده ی شما را پر نماید.

نکته ی مهم:

بهتر است برای رزرو وقت عکاسی به عادات کودک خود توجه داشته باشید و زمانی از روز را انتخاب فرمایید که کودک  سرحال تر و شاداب تر است.

این نکته بسیار حائز اهمیت است زیرا اگر کودک همکاری لازم را نداشته باشد جلسه ی عکاسی پربار نخواهد بود .

آتلیه عکاسی تیناز همه روزه به جز یکشنبه ها  و حتی در ایام تعطیل پذیرای شما عزیزان می باشد

رزرو وقت عکاسی
رزرو وقت عکاسی

تماس با آتلیه تیناز