تم یلدا

یکی از تم های پر طرفدار  عکاسی در آتلیه های کودک ، تم عکاسی یلدا است . مراسم شب یلدا یکی از زیباترین و رنگی ترین سنتهای ایرانی است که سابقه ای کهن دارد . از آنجا این مراسم یک مراسم کاملا ایرانی است و در خانواده های ایرانی همه ساله برگزار میشود ، خانواده ها به عکاسی با تم یلدا علاقه بسیاری نشان می دهند و همیشه این تم با استقبال بسیار خوب مشتریان مواجه می شود .

کی تم یلدا رو می چینیم

معمولا در آتلیه کودک تیناز تم عکاسی یلدا ابتدای آذر ماه چیده می شود . پیک عکاسی یلدا تا آخر اذر ماه و شب یلدا است ، اما معولا این تم تا آخر سال و حتی در طول سال هم تقاضا دارد . در زمان معمول عکاسی یلدا  احتیاج به هماهنگی برای عکاسی با این تم نیست اما بعد از پایان آذر ماه و شب یلدا مشتریان می توانند با هماهنگی قبل از جلسه عکاسی ، عکاسی با این تم را هم داشته باشند .

لباس مناسب تم شب یلدا

برای عکاسی با این تم معمولا آتلیه یک سری لباس برای بعضی از سنین تهیه می نماید که میتوانید راجع به سایز و نوع لباس ها از آتلیه سوال نمایید .

مشتریان محترم هم می توانند لباس مناسب این تم که میتواند لباس طرح هندوانه یا انار باشد با خود همراه بیاورند . یا پیرهن شلوار قرمز برای پسر ها و پیراهن دامن قرمز برای دختر ها.

از کی تایم رزرو کنیم

برای عکاسی با تم شب چله ، حتما از 1 ماه زودتر با آتلیه تماس بگیرید و تایم خود را فیکس نماید . از ماه آذر تا آخر سال آتلیه بسیار شلوغ است و برای عکاسی تایمها زود پر می شود .