آتلیه کودک تیناز

آتلیه کودک امروزه یکی از نیازهای خدماتی والدین و خانواده دارای کودک است .

 

دکور عکاسی کودک

آتلیه کودک تیناز دارای دکورهای بسیار متنوع در زمینه عکاسی کودک است که این دکورها مرتبا در حال به روزرسانی و اضافه شدن هستد .

مسلما انتخاب دکور عکاسی کودک مقوله ای کاملا سلیقه ای است و ریشه در بسیاری مسائل از جمله زیبایی شناسی افراد دارد ، کما اینکه دکوری که در نگاه فردی بسیار زیبا جلوه میکند در نگاه دیگری چشمگیر نباشد .

سعی ما در آتلیه کودک تینار بر آن بوده است که با استفاده از تنوع دکورهای کودک و دیزاین های متنوع ، طیف وسیعی از سلایق را پوشش دهیم .

مراجعین محترم آتلیه کودک تیناز می توانند بر حسب سلیقه ، تم های مورد علاقه ی خود را از میان تصاویر موجود در سایت یا صفحه اینستاگرام آتلیه تیناز انتخاب نموده و در هنگام عکاسی تقاضای همان تم ها را برا عکاسی کودک داشته باشند .

البته ما با توجه به سن کودک و لباسهایی که برای عکاسی همراه می آورید به شما پیشنهاداتی برای عکاسی کودک می دهیم و در صورت تایید آن تم ها را  ار کودک دلبندتان عکاسی می کنیم .

 

تم تولد آتلیه پاییزه

بهترین زمان عکاسی

برای رزرو وقت آتلیه کودک حتما به این نکته توجه داشته باشید که فرزندتان در چه زمان هایی در روز سر حال تر است و سعی کنید تایم را در همان زمان ها فیکس نمایید .

هر چه حال کودک بهتر باشد طبعا همکاری بهتری در عکاسی خواهد داشت و هرچه همکاری بهتری داشته باشد نتیجه بهتری از جلسه عکاسی کودک حاصل خواهد شد.

البته شایان ذکر است که عکاس کودک روزانه با کودکان زیادی در ارتباط است ، کودکانی که ممکن است خوش اخلاق یا بد اخلاق باشند . در نتیجه لزومی بر نگرانی والدین برای اذیت شدن تیم عکاسی نیست .

عکاس کودک به خوبی به این مسئله واقف است که رفتار کودک قابل پیش بینی نیست و حتی امکان دارد در یک جلسه اصلا همکاری نداشته باشد .

البته روشهایی داریم که در این مواقع به کار گرفته می شود و حتی الامکان سعی ما برگزاری جلسه عکاسی به پربارترین شکل ممکن است .