تم تولد آتلیه کودک

آتلیه کودک تیناز برای ثبت عکسهای زیبای تولد از کودکان دلبند شما و عکاسی با تم تولد ، مجموعه ای از ماکت های کیک زیبا ، استند های اعداد و اکسسوری های مناسب چیدمان دکور عکاسی تولد فراهم آورده است . این دکورهای شاد با رنگ بندی های مناسب کودکان دختر و پسر ، امکان چیدمان تم های تولد دخترانه و تم های تولد پسرانه متنوع را فراهم می آورد . در آتلیه تیناز با توجه به سلیقه ی مشتریان محترم و نیز لباس های کودکان تم های تولد به شکل های مختلف چیده می شوند . مشتریان محترم میی توانند از بین تم های  متنوع قرار داده شده در سایت آتلیه کودک تیناز یا صفحه اینستا گرام آتلیه تیناز ، تم مورد پسند خود را انتخاب نمایند . امکان تغییر این تم ها با مشورت عکاس وجود دارد.

چه دکورهای برای عکاسی  داریم

انواع ماکت های کیک زیبا و به روز برای عکاسی با تم تولد در آتلیه تیناز موجود است . استندهای سن کودک و اکسوری متنوع برای چیدمان تم و همچنین انواع گلسر و تاج و .. در آتلیه موجود است.

چه لباسی همراه بیاوریم

برای پسرها می توانید یک دست لباس مجلسی مانند کت و شلوار و یا پیراهن و شلوار و برای دخترها میتوانید یک پیراهن مجلسی متناسب با تم مورد علاقه خود همراه بیاورید.

برای ثبت یک رویداد خاص آماده شوید

در روز عکاسی می توانید کودک خود را با بردن به آرایشگاه و پوشاندن یک لباس زیبا و مرتب آماده کنید . همچنین در آتلیه تیناز امکان گرفتن عکس خانوادگی نیز وجود دارد و والدین گرامی می توانند همراه کودک خود این رویداد مهم و زیبا را در قاب تصویر جاودانه کنند .

والدین میتوانند با کودک لباس ست تهیه کنند یا لباسی که با لباس کودکشان هماهنگی داشته باشد همراه بیاورند و از دکورهای خانوادگی آتلیه تیناز نیز برای عکاسی استفاده کنند.

آتلیه تیناز ورودیه و محدودیت خرید ندارد.

منتظر دیدار شما عزیزان در آتلیه کودک تیناز هستیم. برای رزرو وقت جهت عکاسی با تم تولد با ما تماس بگیرید.

برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید