عکاسی شب یلدا 1401

تم یلدا

یکی از تم های پر طرفدار  عکاسی در آتلیه های کودک ، تم عکاسی یلدا است . مراسم شب چله یکی از زیباترین و رنگی ترین سنتهای ایرانی است که سابقه ای کهن دارد . از آنجا این مراسم یک مراسم کاملا ایرانی است و در خانواده های ایرانی همه ساله برگزار میشود ، خانواده ها به عکاسی با تم شب چله علاقه بسیاری نشان می دهند و همیشه این تم با استقبال بسیار خوب مشتریان مواجه می شود .

عکاسی با تم یلدا

کی تم یلدا رو می چینیم

معمولا در آتلیه کودک تیناز تم عکاسی یلدا ابتدای آذر ماه چیده می شود . پیک عکاسی با این تم تا آخر اذر ماه و شب چله است که البته این زمان بهترین زمان برای عکاسی با این تم هست . تم های مناسبتی لطفشان به موقع خودشان است و البته در این زمان تم های جدید هر سال هم چیده میشود ، اما معولا این تم تا آخر سال و حتی در طول سال هم تقاضا دارد . در زمان معمول عکاسی یلدا  احتیاج به هماهنگی برای عکاسی با این تم نیست اما بعد از پایان آذر ماه و شب یلدا مشتریان می توانند با هماهنگی قبل از جلسه عکاسی ، عکاسی با این تم را هم داشته باشند .

عکاسی با تم یلدا

لباس مناسب تم شب چله

برای عکاسی با این تم معمولا آتلیه یک سری لباس برای بعضی از سنین تهیه می نماید که میتوانید راجع به سایز و نوع لباس ها از آتلیه سوال نمایید .

مشتریان محترم هم می توانند لباس مناسب این تم که میتواند لباس طرح هندوانه یا انار باشد با خود همراه بیاورند . یا پیرهن شلوار قرمز برای پسر ها و پیراهن دامن قرمز برای دختر ها.

عکاسی با تم یلدا

از کی تایم رزرو کنیم

برای عکاسی با تم شب چله ، حتما از ۱ ماه زودتر با آتلیه تماس بگیرید و تایم خود را فیکس نماید . از ماه آذر تا آخر سال آتلیه بسیار شلوغ است و برای عکاسی تایمها زود پر می شود . عزیزانی که تا ۲۰ آذر برای عکاسی تشریف میاورند ، عکس یلدای خود را تا قبل از شب چله تحویل می گیرند.