عکاسی فضای باز
عکاسی فضای باز

عکاسی فضای باز

عکاسی فضای باز  (Outdoor photography)

عکاسی فضای باز امروزه طرفداران بسیاری دارد . به دلیل عدم محدودیت زاویه بندی  عکاسی و تعدد بک گراند جای کار بیشتری برای بروز خلاقیت در عکاسی دارد و همچنین محدودیت های کمتری نسبت به عکاسی استدیویی دارد . البته سختی هایی هم در این نوع عکاسی وجود دارد که سرما و گرما و انرژی بری بیشتر این نوع عکاسی از آن جمله است .

چه فصلی بهتر است؟

درست مانند طبیعت که در هر فصلی به شکلی زیباست ،عکاسی در فضای باز هم در هر فصلی زیبایی های خاص خود را دارد . طبیعتا هر فصلی هم مزایا و معایب خود را دارد ، مانند تابستان که روزهای بلندی دارد و در نتیجه زمان بیشتری برای استفاده از نور وجود دارد اما در مقابل ممکن است گرما اذیت کننده باشد.

کدام باغ ؟

برای عکاسی باغ و فضای باز چند نوع لوکیشن وجود  دارد  . باغ هایی که برای عکاسی دیزاین شده اند و دکور بندی شده اند  ،  باغ هایی که به صورت بکر و دست نخورده هستند و پارکها و بستان های عمومی . باغ های عکاسی همگی دارای ورودیه هستند .

بضی از باغهای دیزاین شده برای عکاسی کودک طراحی شده اند و دارای دکورهای فانتزی تزی هستند و بعضی از باغها دارای نمای عمارت و دکورهای کلاسیک تری هستند. بسته به نوع سلیقه ی مشتری و اینکه آیا همراه با عکاسی ساخت کلیپ هم مد نظر هست یا خیر میتوان فضای باغها را مقایسه و انتخاب نمود.

پکیج های همراه با تخفیف !!

آتلیه تیناز در دوره های مختلفی در سال جشنواره عکاسی فضای باز برگزار میکند که هزینه باغ در این جشنواره ها بر عهده آتلیه می باشد . در این پکیج ها میتوانید تا 65درصد در هزینه های خود صرفه جویی کنید!!!