کلیپ کودک

لحظات زیبای کودکی بسیاز زودتز از آنچه که تصور کنیم میگذرد .  عکس و کلیپ کودک میتوانند یادگاری های منحصر به فردی از این دوران برای ما باشد.

ساخت کلیپ  یکی از خدمات تخصصی آتلیه کودک تیناز است . آتلیه تیناز با بهره گیری از تجهیزات مدرن و به روز فیلمبرداری و تدوین  ، و با تکیه بر تجربه و تخصص نیروی متخصص خود در زمینه ساخت کلیپ کودک ، سعی در ارائه این خدمت به مشتریان عزیز  در بالاترین سطح کیفی را دارد .

لوکیشن فیلمبردای

لوکیشن ساخت کلیپ کودک ، هم میتواند داخل آتلیه باشد هم داخل منزل و هم در فضای خارجی و باغ . با توجه به سن و شرایط کودک و همچنین سلیقه ی والدین محترم ، یکی از فضاها و یا فضای ترکیبی انتخاب میشود . به طور کلی برای کودکان زیر یک سال آتلیه یا منزل پیشنهاد می شود .

برای فضای خارجی باغهای متعددی در تهران و خارج تهران وجود دارد ، که طیف گسترده ای از سلایق را پوشش میدهند.  و البته از لحاظ هزینه هم تفاوت در ورودی باغها وجود دارد . آتلیه تیناز باغهای مختلف را به مشتریان گرامی پیشنهاد میدهد و با مشورت یکدیگر یکی از باغها برای فیلمبرداری کلیپ انتخاب میشود .

تجهیزات

در ساخت کلیپ از تجهیزات مختلفی استفاده میشود که یکی از آن تجهیزات که می تواند به زیبایی کار بیافزاید هلی شات هست . این امکان با انتخاب مشتری به تجهیزات فیلمبرداری کلیپ اضافه می گردد.

اتخاب آهنگ

کلیپ روی یک آهنگ میکس می شود و معمولا از 3.5 دقیقه تا 6 دقیقه بسته زمان آن خواهد بود . آهنگ ها توسط مشتری انتخاب می شود و یا  از آهنگ های پیشنهادی آتلیه استفاده می شود.

جشنواره ها

آتلیه تیناز در دوره های متخلف برای استفاده به صرفه تر مشتریان خود اقدام به برگزاری جشنواره های عکاسی و کلیپ ارائه پکیج های مختلف تخفیفی می نماید که از طریق وبسایت آتلیه کودک  تیناز و پیج اینستاگرام آتلیه تیناز اطلاع رسانی می شوند.

لینک های داخلی : جشنواره بهاره 98

لینک های خارجی:

کانال آپارات

کانال یوتوب