بازی با کودکان

ﺑﺎ ﺑﺎﺯی ﻛﺮﺩﻥ و نقاشی ، ﺑﺎ کودکامان ﺳﺨﻦ ﺑﮕﻮییم !

outdoor photography

جشنواره تابستانه عکاسی و کلیپ آتلیه تیناز / ۹۸

آتلیه بارداری تیناز

آتلیه بارداری

آتلیه بارداری سعادت آباد

آتلیه بارداری

آتلیه بارداری یکی از آتلیه های تخصصی جدید در میان آتلیه های تخصصی امروز و عکاسی بارداری یکی از فیلدهای جدید تخصصی در عکاسی پرتره در سالهای اخیر است.

عکاسی بارداری در بین مردم محبوبیت زیادی دارد و امروزه تقریبا همه ی زوجها دوست دارند دوران بارداری خود را در قالب تصویر ثبت کنند . این استقبال باعث شده این شاخه ی جدید عکاسی ، بین آتلیه های مورد توجه قرار بگیرد.

آتلیه بارداری خوب معمولا  با استفاده از امکانات لازم ، تکنیک های مختص این شاخه و همچنین خلاقیت ، این امکان را برای خانم های باردار به وجود  می آورد که بتوانند این دوران را به زیباترین شکل ثبت کنند.

لباس بارداری و اکسسوری

یکی از ملزومات آتلیه بارداری لباس های بارداری و اکسسوری بارداری است . معمولا به دلیل کوتاهی و گذرا بودن این دوران متقاضی عکس بارداری ، لباس تهیه نمیکند و آتلیه تخصصی بارداری دارای تنوع لباس بارداری و اکسسوری می باشد.

در آتلیه تخصصی بارداری لباس ها طوری طراحی می شوند که مادرهای عزیز با سایزهای متفاوت بتوانند از آن استفاده کنند.  در آتلیه  تنوع رنگ لباس بارداری هم می تواند به مادر کمک کند تا با لباس های همسر خود به راحتی ست شود .

عکاس با حوصله

ار آنجا که مادران باردار روزهای حساس و سختی سپری میکنند ، عکاسان بارداری باید صبر و حوصله و دقت بالایی در انجام عکس بارداری داشته باشند . عکاس بارداری باید شرایط و ویژگی های یک خانم باردار را درک کنند و متناسب با این شرایط جلسه عکاسی را پیش ببرد.

بهترین زمان برای عکاسی بارداری چه زمانی است ؟

این موضوع با توجه به فیزیک مادر باردار متفاوت است . اما به طور معمول اواخر ماه هفتم و در طول ماه هشتم بهترین زمان برای گرفتن عکس بارداری است . قبل  از ماه هفتم معمولا شکم برامدگی کافی برای گرفتن عکس را ندارد و ماه نهم هم معمولا مادران باردار از لحاظ فیزیکی توانشان کاسته می شود و برایشان زمان عکاسی سخت خواهد بود . پس توصیه ما این است که برای هفته آخر ماه هفتم و یا ماه هشتم تایم خود را از قبل رزرو نمایید .

تکنیک های عکس بارداری

در آتلیه بارداری ترکیب رنگ دکورها و لباس ها با دقت بالایی انجام می گیرد . معمولا عکاسان بارداری با رنگها آشنایی زیادی دارند . نورپردازی های خاص در عکاسی بارداری مانند نورپردازی آنجل طرفداران زیادی دارد و زیبایی عکس با استفاده از نورپردازی متناسب با عکس بارداری دو چندان می شود . عکاس بارداری با شناخت رنگ ، نور طراحی لباس و شناخت ترکیب بندی متناسب با عکس بارداری می تواند از خانم های باردار عکسهای جذاب و زیبایی ثبت کند.

آتلیه تخصصی کودک و نوزاد و بارداری تیناز

شما عزیزان می توانید برای دیدن نمونه کارهای بیشتر عکس بارداری به صورت حضوری و با هماهنگی به آتلیه تیناز مراجعه فرمایید . آتلیه تیناز بیش از 50 مدل لباس بارداری متنوع و انواع اکسسوری تاج و گل سر را برای استفاده رایگان مشتریان عزیز خود مهیا نموده است.
لینک های داخلی :

عکس بارداری

لینک های خارجی :

پیج اینستاگرام آتلیه نوزاد 

آتلیه تیناز در سعادت آباد ، بلوار دریا واقع شده است 

آتلیه بارداری تیناز بیش از 50 مدل لباس بارداری بال فرشته  و تعداد زیادی اکسسوری مانند کلاه تاج و گل سر برای عکاسی بارداری دارد

استفاده از لباسهای بارداری و اکسسوری ها رایگان است و آتلیه هزینه ای بابت ورودی و لباس دریافت نمیکند

ماه هشتم بهترین تایم عکاسی بارداری است 

خیر آتلیه تیناز هزینه ای بابت ورودی دریافت نمیکند

حداقل خرید عکاسی بارداری آتلیه تیناز 900 هزار تومان است 

Spring festival 98

جشنواره عکاسی و کلیپ

جشنواره عکاسی و کلیپ فضای باز – بهار ۱۳۹۸

عکاسی با تم یلدا

عکاسی با تم یلدا

عکاسی شب یلدا 1401

تم یلدا

یکی از تم های پر طرفدار  عکاسی در آتلیه های کودک ، تم عکاسی یلدا است . مراسم شب چله یکی از زیباترین و رنگی ترین سنتهای ایرانی است که سابقه ای کهن دارد . از آنجا این مراسم یک مراسم کاملا ایرانی است و در خانواده های ایرانی همه ساله برگزار میشود ، خانواده ها به عکاسی با تم شب چله علاقه بسیاری نشان می دهند و همیشه این تم با استقبال بسیار خوب مشتریان مواجه می شود .

عکاسی با تم یلدا

کی تم یلدا رو می چینیم

معمولا در آتلیه کودک تیناز تم عکاسی یلدا ابتدای آذر ماه چیده می شود . پیک عکاسی با این تم تا آخر اذر ماه و شب چله است که البته این زمان بهترین زمان برای عکاسی با این تم هست . تم های مناسبتی لطفشان به موقع خودشان است و البته در این زمان تم های جدید هر سال هم چیده میشود ، اما معولا این تم تا آخر سال و حتی در طول سال هم تقاضا دارد . در زمان معمول عکاسی یلدا  احتیاج به هماهنگی برای عکاسی با این تم نیست اما بعد از پایان آذر ماه و شب یلدا مشتریان می توانند با هماهنگی قبل از جلسه عکاسی ، عکاسی با این تم را هم داشته باشند .

عکاسی با تم یلدا

لباس مناسب تم شب چله

برای عکاسی با این تم معمولا آتلیه یک سری لباس برای بعضی از سنین تهیه می نماید که میتوانید راجع به سایز و نوع لباس ها از آتلیه سوال نمایید .

مشتریان محترم هم می توانند لباس مناسب این تم که میتواند لباس طرح هندوانه یا انار باشد با خود همراه بیاورند . یا پیرهن شلوار قرمز برای پسر ها و پیراهن دامن قرمز برای دختر ها.

عکاسی با تم یلدا

از کی تایم رزرو کنیم

برای عکاسی با تم شب چله ، حتما از ۱ ماه زودتر با آتلیه تماس بگیرید و تایم خود را فیکس نماید . از ماه آذر تا آخر سال آتلیه بسیار شلوغ است و برای عکاسی تایمها زود پر می شود . عزیزانی که تا ۲۰ آذر برای عکاسی تشریف میاورند ، عکس یلدای خود را تا قبل از شب چله تحویل می گیرند.