آتلیه بارداری سعادت آباد

آتلیه بارداری

آتلیه بارداری یکی از آتلیه های تخصصی جدید در میان آتلیه های تخصصی امروز و عکاسی بارداری یکی از فیلدهای جدید تخصصی در عکاسی پرتره در سالهای اخیر است.

عکاسی بارداری در بین مردم محبوبیت زیادی دارد و امروزه تقریبا همه ی زوجها دوست دارند دوران بارداری خود را در قالب تصویر ثبت کنند . این استقبال باعث شده این شاخه ی جدید عکاسی ، بین آتلیه های مورد توجه قرار بگیرد.

آتلیه بارداری خوب معمولا  با استفاده از امکانات لازم ، تکنیک های مختص این شاخه و همچنین خلاقیت ، این امکان را برای خانم های باردار به وجود  می آورد که بتوانند این دوران را به زیباترین شکل ثبت کنند.

لباس بارداری و اکسسوری

یکی از ملزومات آتلیه بارداری لباس های بارداری و اکسسوری بارداری است . معمولا به دلیل کوتاهی و گذرا بودن این دوران متقاضی عکس بارداری ، لباس تهیه نمیکند و آتلیه تخصصی بارداری دارای تنوع لباس بارداری و اکسسوری می باشد.

در آتلیه تخصصی بارداری لباس ها طوری طراحی می شوند که مادرهای عزیز با سایزهای متفاوت بتوانند از آن استفاده کنند.  در آتلیه  تنوع رنگ لباس بارداری هم می تواند به مادر کمک کند تا با لباس های همسر خود به راحتی ست شود .

عکاس با حوصله

ار آنجا که مادران باردار روزهای حساس و سختی سپری میکنند ، عکاسان بارداری باید صبر و حوصله و دقت بالایی در انجام عکس بارداری داشته باشند . عکاس بارداری باید شرایط و ویژگی های یک خانم باردار را درک کنند و متناسب با این شرایط جلسه عکاسی را پیش ببرد.

بهترین زمان برای عکاسی بارداری چه زمانی است ؟

این موضوع با توجه به فیزیک مادر باردار متفاوت است . اما به طور معمول اواخر ماه هفتم و در طول ماه هشتم بهترین زمان برای گرفتن عکس بارداری است . قبل  از ماه هفتم معمولا شکم برامدگی کافی برای گرفتن عکس را ندارد و ماه نهم هم معمولا مادران باردار از لحاظ فیزیکی توانشان کاسته می شود و برایشان زمان عکاسی سخت خواهد بود . پس توصیه ما این است که برای هفته آخر ماه هفتم و یا ماه هشتم تایم خود را از قبل رزرو نمایید .

تکنیک های عکس بارداری

در آتلیه بارداری ترکیب رنگ دکورها و لباس ها با دقت بالایی انجام می گیرد . معمولا عکاسان بارداری با رنگها آشنایی زیادی دارند . نورپردازی های خاص در عکاسی بارداری مانند نورپردازی آنجل طرفداران زیادی دارد و زیبایی عکس با استفاده از نورپردازی متناسب با عکس بارداری دو چندان می شود . عکاس بارداری با شناخت رنگ ، نور طراحی لباس و شناخت ترکیب بندی متناسب با عکس بارداری می تواند از خانم های باردار عکسهای جذاب و زیبایی ثبت کند.

آتلیه تخصصی کودک و نوزاد و بارداری تیناز

شما عزیزان می توانید برای دیدن نمونه کارهای بیشتر عکس بارداری به صورت حضوری و با هماهنگی به آتلیه تیناز مراجعه فرمایید . آتلیه تیناز بیش از 50 مدل لباس بارداری متنوع و انواع اکسسوری تاج و گل سر را برای استفاده رایگان مشتریان عزیز خود مهیا نموده است.
لینک های داخلی :

عکس بارداری

لینک های خارجی :

پیج اینستاگرام آتلیه نوزاد 

آتلیه تیناز در سعادت آباد ، بلوار دریا واقع شده است 

آتلیه بارداری تیناز بیش از 50 مدل لباس بارداری بال فرشته  و تعداد زیادی اکسسوری مانند کلاه تاج و گل سر برای عکاسی بارداری دارد

استفاده از لباسهای بارداری و اکسسوری ها رایگان است و آتلیه هزینه ای بابت ورودی و لباس دریافت نمیکند

ماه هشتم بهترین تایم عکاسی بارداری است 

خیر آتلیه تیناز هزینه ای بابت ورودی دریافت نمیکند

حداقل خرید عکاسی بارداری آتلیه تیناز 900 هزار تومان است