تم ولنتاین

تم ولنتاین 2019
آتلیه کودک تیناز

 
برای بضی از افراد عکاسی با  تم ولنتاین ، تم هالوین و تم کریسمس از آنجایی که که این مراسمات و مناسبتها متعلق به کشورهای دیگر است و ایرانی نیست ،  جای ایراد دارد و پذیرفته نیست . دسته ای دیگر این تم ها رو می پسندند و به این مناسبتها علاقه دارند. اصولا این یک بحث سلیقه ای است و نباید به هیچ یک از دو سلیقه خورده گرفت .
برای ما عکاسها هر چیزی که زیبایی بصری داشته باشد میتواند باعث ثبت و آفرینش یک تصویر زیبا شود . مناسب ولنتاین هم با این حال که مشابه ایرانی دارد در جای خود دارای زیبایی های بصری فراوانی است . المانهای این مناسبت هر کدام به تنهایی میتوانند چشم نواز باشند و ایجاد حس خوب کنند . پس شاید بد نباشد بعضی مواقع  به دور از تعصب از زیبایی ها لذت ببریم.
این نکته را یادآوری میکنم که در کشورهای دیگر که ارتباطی با رسم و آیین ما ندارند ، بسیاری سفره هفت سین را به خاطر زیبایی اش و حس خوبی که دارد می پسندد.
عکاسی با تم ولنتاین در آتلیه کودک تیناز برای تمامی سنین قابل انجام است . شما عزیزان میتوانید با این تم زیبا عکس نوزاد ، عکس کودک و عکس خانوادگی داشته باشید . برای رزرو وقت عکاسی ولنتاین همین الان با آتلیه تماس بگیرید.

روز ولنتاین یا روز عشق یا روز عشاق در فرهنگ مسیحی سده‌های میانه و سپس فرهنگ مدرن غربی روز ابراز عشق است که به صورت سالانه برگزار می‌شود.

این مناسبت هر سال در روز ۱۴ فوریه برگزار می‌شود.

سابقهٔ تاریخی روز والنتین به جشنی که به افتخار قدیس والنتین در کلیساهای کاتولیک برگزار می‌شد، بازمی‌گردد.

روز والنتین برگرفته از سنن روم باستان و مسیحیت می‌باشد. این ابراز عشق معمولاً با فرستادن کارت والنتین یا خرید هدایایی مانند گل سرخ انجام می‌شود.

طبق روایات «سنت ولنتاین»، کشیش معبدی در نزدیکی رم بود که در ۱۴ فوریه سال ۲۶۹ میلادی به دستور امپراتور کلادیوس دوم و به دلیل کمک به زوج‌های جوان مسیحی برای ازدواج، گردن زده شد.

اما ساکنان رم، کشیش ولنتاین را فراموش نکردند و حتی کلیسایی را به یاد او نام گذاری کردند. بتدریج نیز ولنتاین به قدیس حامی عاشقان تبدیل شد.